Be purple ? !

Miluješ fialovú? Tak fotky v tomto článku nebudú ničím iným než pastvou pre tvoje oči ?! Možno sa niektorý z produktov nachádza aj u teba doma. Ak áno neváhaj a podel sa o to s nami ostatnými v komentároch.

Náhrdelník Rebecca ?

Značku Rebecca som spoznala na svojich cestách. Kde inde ako v meste módy v Miláne. Obchodík rozmerovo aj štýlovo pripomínajúci naše MOKOLO, plný trblietavých neodolateľných kúskov. Tento náhrdelník však bol z kolekcie, ktorá nepripomína tradičné kolekcie značky Rebecca. Bol totižto z edície a doby, kedy prišli do módy veľké náhrdelníky viazané stužkou a kamienky sú na „kostru náhrdelníka“ prišité ručne.

Essence mascara, Parisian Chic AVON

Keďže sme už tak cestovateľsky naladené poďme teda na parfum Parisian Chic od AVONU. Ako môžete vidieť, síce mi parfum prišiel prednedávnom, no už v ňom toho teda moc nie je. Nanešťastie nestihol svoje fotenie ešte „plný“, no je to náročné keď je niečo dobré, tak sa to míňa jedna radosť.

Essence mascara, je takým mojím krokom mimo mojej obvyklej rutiny. Spomienka na mladé časy? Keď sme si všetky frčali na tejto značke a ani neviem prečo sme od nej upustili, keďže som s ňou spokojná a ako jedna z cenovo najdostupnejších riaseniek ma nesklamala a na rýchle líčenie na cestách je ideálnym kandidátom do kozmetickej taštičky.

Parfumov nie je nikdy dosť. Priznajme si všetky, že ak by sme si ich doma všetky spočítali (toaletné vody, parfumy, deočká, telové spreje …) tak môžeme každý deň po dobu jedného mesiaca chodiť do práce či školy s inou vôňou. No i napriek tomu máme sovích favoritov. Keďže Parisian Chic som Vám už predstavila, na rade je druhá večerná, no pri tejto by som skôr povedala že až nočná ? vôňa Beyoncé Heat. Je veľmi výrazná, pre jemné nošteky to rozhodne nič nie je. Stačia 2 dávky večer a vôňu zo seba budete cítiť ešte ráno po prebudení ⏰. No pri návšteve rôznych barov, reštaurácií, kde nie sú vždy  fajčiarske/nefajčiarske miestnosti dostatočne oddelené tento parfum je zatiaľ jediný, ktorý sa nevzdáva a bojuje!

Po dvoch výrazných vôňach si poďme predstaviť jednu jemnú ľahkú letnú. Telové vody z AVONU sú pre mňa dvojitými zbraňami. Prvou výhodou je krásna jemná vôňa (to v lete ocenia hlavne naše hlávky, ktoré pri silnejšom parfume počas horúceho dňa môžu bolieť ?) Druhou zbraňou, ktorú si na vás tvorcovia týchto sprejov vymysleli je to, že osviežujú. Keďže sú vyskladané na báze vody úžasne schladia!

Posledným kúskom z môjho fialového výberu je ručne vyrábané mydlo pochádzajúce z maďarského provensálska, inak nazývaného aj Tihany. Ak plánujete cestu na Balaton, určite si nenechajte ujsť krásny kúsok Talianska s krásnymi levanduľovými lánmi priamo u našich južných susedov.

Ak niektorý z produktov máš ja ty, kľudne nám ostatným daj vedieť aké máš skúsenosti, poprípade kto je tvoj „fialový favorit“

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *