Laky GOSH ? k nákupu v LINDEXE

Nakupuješ v LINDEXE? Nie? Nevadí ani ja som ešte pred pár rokmi do ich predajne ani nevkročila. Prečo? ? Nepoznala som ich, nevedela som o nich nič. Ako som sa o tejto značke dozvedela a odkedy k nim chodím pravidelne? Čítaj ďalej v tomto článku sa mnohé z Vás asi nájdu.

Hostesing. Áno pre značku LINDEX som robila na zopár eventoch hostesku, môžeš ma tam nájsť občas dokonca aj teraz, napríklad naposledy pri nákupoch s mesačníkom EMMA. Mala som možnosť vybrať si krásne šatôčky, v ktorých ste ma mohli zahliadnuť počas celého večera (viac aj s fotkami a podrobnosťami o akcii nájdete v pripravovanom článku).

Takže už vieme ako som spoznala túto značku, ktorú pravdepodobne množstvo žien spozná až keď maj detičky, ja som ich spoznala ako hosteska, keď pri uvádzaní nových kolekcií vždy jeden z kúskov skončil aj u mňa v šatníku (a toto určite poznajú všetky hostesky, pracujúce pre módne značky, o predavačkách ani nehovorím). Pri poslednej z akcií sa spojili ako už to býva zvykom, so značkou GOSH, no tento krát okrem líčenia, rozdávali aj ich laky. Ku každému nákupu nad 30eur ;). Čo hovorím na lak? ? Zatiaľ mi žiaden z lakov tak dlho nevydržal. Klobúk dole, je to kvalitka. Obľúbená farba červená, k fialovému si ešte stále hľadám cestu a frosted sand, to musíte vidieť naživo! Má 3D efekt a oči z neho neodrhnete.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *