VICHY vzorky pre každú z nás ?

Možnosť skúšať vzorky značky VICHY určené presne pre tvoj konkrétny typ pleti zadarmo? ÁNO ? presne takúto kampaň rozbehala značka približne mesiac dozadu ak si dobre pamätám. Pozri sa so mnou na to, o čo presne išlo a čo si o akcii myslím.

Ako prvé mi učarovalo to, že takúto príležitosť zákazníčkam nedáva každý. Musí ísť o silnú značku ? , naposledy som sa s takýmto prístupom stretla pri značke Priody. Takže ak sa značka zameria na zákazníčky, miesto toho aby zásobovala len zopár blogeriek, ktoré síce napíšu svoje pocity, no každá z nás vie, že čo sa osvedčilo u kamarátky u nás vôbec fungovať nemusí. Taktiež produkt ktorý na blogu pochválim, nemusí fungovať u každej čitateľky, čo je však úplne prirodzené.
Ak teda testujeme na „vlastnej koži“ vieme si samé utvoriť neskreslenú mienku a názor na produkt. Veľkým plusom pre mňa bolo to, že ste si mohli doslova vyskladať balíček vzoriek presne pre Vás (vek, cieľ, ktorý chcete dosiahnuť používaním …) Na fotky som si požičala vzorky, ktoré prišli okrem mne ja kamarátke a mame. Nech vidíte čo najviac z toho, čo ste si mohli vybrať.

 

?  Mne odporučili ?

AQUALIA THERMAL Posilňujúca hydratácia pre citlivú pleť. 

Sérum aj krém mi na pokožke nevadia, nepália. Vôňu majú jemnú a nevtieravú.  Môj príbeh s VICHY je asi taký, že po tejto značke siaham vždy za 5 minút 12. V období puberty som ju objavila tiež až neskôr, čo bola škoda, nakoľko mi pomohla. No naspäť k testovaniu, BEST produkt? Jednoznačne šampón   DERCOS NEOGENIC ŠAMPÓN obnovujúci hustotu vlasov . Najprv som ho neznášala jeho vôňa bola príliš „pánska“?. V polke umývania vlasov som sa hnevala sama na seba že som si ho dala aj napriek tej vôni. Neviem však čo sa stalo no po opláchnutí sa tá vôňa zmenila na pravý opak a musela som si k vlasom neustále privoniavať ?. Prekvapením pre mňa bolo to, že sa na vlasoch držala viac než 24 hod. šampón už mám aj v košíku a teším sa že mi umožnili otestovať ho.

Zdieľať:

1 thought on “VICHY vzorky pre každú z nás ?

  1. Ja som ich tiež skúšala mne sadla hlavne ta thermal aqualia dúfam že som to napísala dobre. Mam krem v kúpeľni no nechce sa mi to istý pozrieť ale baby to určite skyste

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *