Piješ aj ty vodu, ktorá stojí za úspešnými ženami ⁉️

  1. Aj ty beháš lietaš celý deň od rána do večera 🤔 Na pitný režim 🍹 a dostatočný príjem živín a vitamínov ti popri všetkých povinnostiach nestáva čas. Áno v poslednej dobe je to  mojom prípade úplne to isté. Snažím sa na trhu hľadať rôzne drobné „svačinky“ a vecičky, ktoré mi s týmto problémom pomôžu, a dostanem do seba vitamíny aj počas ulietaných dní.

Dnešný článok venujem teda prvej z vychytávok  a z môjho pohľadu je to aj jedna z najlepších 3 vychytávok, ktoré ešte pre vás všetky rozlietané dámy mám. Takže poďme sa pozrieť o čo ide. Vitamínová voda, ktorú pijú ženy ako Veronika Cifrová Ostrihoňová, Tina Zlatoš Turnerová a aj jedna z mojich žiačok, momentálna kráľovná krásy 👑 Hanka Závodná, a áno aj ja 😜 i keď je ešte preexponované radiť sa medzi tieto tri ženy. A čo ty? Si tiež rozlietaná ale nechceš na svoje zdravie zabúdať⁉️☝️ Tak čítaj ďalej!

Kde som k nim prišla😜⁉️ Vody Divas som objavila v lekárni, kde ich aj pravidelne kupujem. Bližšie som nepátrala po tom, či sú aj v niektorých väčších supermarketoch, predpokladám že ak aj nie tak v blízkej dobe si určite získa veľký záujem a nájdete ju aj tam (konečne niečo zdravé aj an regáloch medzi tými presladenými vodami).

Prečo sú TOP? Dodržiavaš pitný režim a dodávaš svojmu telu potrebné vitamíny a živiny naraz, a POZOR! Počas celého dňa! Môžeš si vybrať z rôznych druhov, podľa toho na čo sa chceš zamerať (podľa obsahu vitamínov, aj preto radšej kupujem vody v lekárni vedia ti poradiť!). 😊 Tak čo už máš aj ty svoju Divas vodu?

Zdieľať:

7 thoughts on “Piješ aj ty vodu, ktorá stojí za úspešnými ženami ⁉️

  1. Tak o tomto som vôbec nevedela. U mňa je problém, že sa snažím vyhýbať produktom s cukrom takže sa vyhýbam prakticky 90% regálom v obchode no toto vyzerá úplne super. Určite pozriem na zloženie a ak nebude obsahovať cukor tak skúsim

    http://Www.lifi.sk

    1. Ahoj Katka 🙂 keď dobehnem dnes domov, tak ti sem napíšem aj zloženie, no majú ho aj na stránke v kategórii produtky :). Plánujem s nimi urobiť aj menšiu súťaž takže ak chceš môžeš mi pomôcť vybrať cca 4 produkty (z http://www.divasdrink.com/ ), ktoré by stáli za test sem na blog do súťaže 🙂 hm? Za odmenu ti pošlem nejaký mini darček ako podakovanie 🙂 napíš mi na mail kontakt.misschloe@gmail.com (tvoju adresu kam pošlem darček a 4 produkty co si myslis ze by mohli ist do sutaze)

  2. Pre mna je topka Divas funkčný drink s collagenom, chuti skvele a aj na telo pôsobí skvele vďaka svojmu zloženiu, navyše je syteny ???

    1. Ano ten som videla na webke ten mam pocit ze je v plechovke vsak? 🙂 pokukujem po ňom 😀 takže hovoríš že je super 🙂 musím ho vyskúšať čoskoro príde aj balíček s produktami do súťaže už sa teším 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *