Tá najpraktickejšia úžasnosť z H&M 😂 alebo FAIL

Je tento zázrak od H&M úžasný alebo ani nie⁉️ V tomto článku asi nevyvodím záver 😕, nechám to na Vás keďže sama neviem či to bola dobrá investícia alebo úplný prepadák. Síce som od začiatku vedela, kde bude problém, no skúsila som tieto kľúčenky i napriek mojej predtuche. V čom bol pes zakopaný?

No takže poďme si to rozobrať v krátkosti z rôznych uhlov pohľadu, ktoré na tento produkt mám:

1.Úžasná vec‼️ To musím mať, veď koľko krát som niekam odišla (niekedy aj na 10 dní svetom) a zabudla si nejakú tú essential kozmetiku v podobe: riasenka, očná linka 👁👁 POZOR, na kľúčenke je ešte gél s kefkou na tvarovanie obočia. Proste niečo dokonalé, kľúče zabúdam menej než kozmetiku, takže som si pomyslela:

„Toto určite budem mať stále so sebou a nezabudnem to“

Realita už bola horšia. Toho čoho som sa obávala bolo odtrhnutie niektorého z mini produktíkov, čo sa aj stalo v tom najhoršom možnom poradí: prvá riasenka 😄, takže líčenie len s linkou a „tvarovačom“ na obočko. Fajn to sa ešte dá zniesť, no potom odpadla aj linka a už je táto kľúčenka nepoužiteľná 😄

2. Druhá kľúčenka obsahovala tri farby leskov na pery 💋 neodpadol ani jeden, v žiadnej chvíli ma zatiaľ nikdy nesklamali, trošku lepia a pigmentácia je taká akú pri takomto produkte môžete čakať, no keď si zabudne  balzam alebo rúž doma tak sa tešíte hoci čomu takže i napriek kvalite hodnotím pozitívne.

 

Záver teda nechávam na Vás hoďte mi do komentárov či dávate tejto „úžasnoti“ palec hore alebo dole ?

Zdieľať:

3 thoughts on “Tá najpraktickejšia úžasnosť z H&M 😂 alebo FAIL

    1. Ahoj Luc 😉 Neviem ci si citala „moj pribeh“ preco pisem blogy a clanky… v skratke ma motivovali jednak zlé blogy, ktoré podľa mna nefungujú a baby „len chcú veci zadarmo“ a ja som to chcela robiť inak (ako hobby, relax, ….), lebo to ta musí baviť a potom sú tu blogy ktoré ma inspirovali v pozitívnom smere a v oblasti fotiek si bola mojim top idolom 😉 taktiez blogy ako From Lenka, The Leshion List, … mohla by som menovať nie je ich sice veľa ale sú kvalitné a teda Vám baby dakujem 😉 aj tebe :* (btw top clanok u teba bol ten o tej apke kde si mozes poskusat rozne strihy vlasov)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *