Day UP desiata do vrecka ☝️

Kašičky nie sú už len pre deti 👶. Registrujete ich určite už aj Vy. Ako prvé som videla tieto nové balenia či už jogurtov, alebo výživ u detí. Je to praktické opätovne uzatvárateľné. Práve preto si na trh prebili cestu časom aj produkty pre dospelých. Skúšala som ich viac, najviac mi však vyhovovali Day UP.

Opätovne uzatvárateľný vrchnáčik zabezpečí, že živiny, vitamíny môžete dávkovať svojmu telu počas celého dňa ⏰. Je to super pre ľudí, ktorí ráno nevedia „zjesť celú chladničku“ ale ja pre tých, ktorí ako ja, ráno tú chladničku „zjedia celú“ a do obeda ďaleko a v brušku prázdno 😫. Takže keďže som v škole a práci celý deň postupne si viem celé doobedie kašičku Day UP dávkovať po častiach 😉 .

Ako som spomínala, balenie je praktické  (všetky ženy sme raz okúsili klasický jogurt v kabelke a tú katastrofu keď náhodou viečko prasklo 🎇 😡). Som rada, že je tu teda aj niečo pre nás „dospelákov“ predsa potrebujeme možno trošku inú stravu bohatšiu na iné živiny.

+ bonusová výhoda. Jesť sa dá všade: na zastávke 🚌, potajomky na hodine v škole 😂, počas práce na PC, počas prechádzky, počas rušného rána sú to najrýchlejšie raňajky, ktoré poznám.

Dnešný článok je kratučký no niekedy keď mi niečo vyhovuje a som spokojná tak nemám čo povedať len sa usmievam ako blázonko. Takže poviem  len toľko že odporúčam a môžete ich skúsiť.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *