Vitamínová BOMBA ? na vlasy?

Novinka od AVONU, je s prichádzajúcim letom zásahom do čierneho. Už dlhšie si môžete všimnúť, že AVON prechádza komplet rekonštrukciu. Prišla kolekcia MARKAvon True. Obe nové rady boli sprevádzanú výraznejším marketingom, objavili sa na viacerých blogoch. Premenou a „apdejtom“ prešla aj vlasová kozmetiky rady Advance TECHniques.

Už zo skúsenosti viem, že šampóny a takéto podobné záležitosti sa musia testovať dlhšiu dobu aby sa dali vidieť zmeny. No tento krát Vám na konci článku zhrniem názor na túto radu aj po kratšom používaní. Produkty, ktoré som si zvolila, sú orientované na regeneráciu a výživu. Zvolila som si šampón, kondicionér a luxusný krémový elixír. V ponuke bola aj maska, no to by som už v kúpeľni ? strávila polstoročie kým by som to všetko použila.

Pri používaní šampónu som nejaké výrazné výhody alebo nevýhody nepostrehla, takže klasika. S kondicionérom som bola spokojná, pretože splnil účel, a tešila som sa z neho, lebo v poslednej dobe po veľkom boome kondicionérov pre rokmi, už z pultov drogérií vymizli a nahradili ich masky, avšak ak chcete vlasy rozčesať maska Vám nepomôže ☝️.

Na čo som bola zvedavá najviac, bol krémový elixír s morskými riasami. ? Ochraňuje vlasy aj pri ich tepelnej úprave, takže nepotrebujete dodatočné produkty určené pre tento účel. Ponúka dve možnosti použitia. Ak máte vlasy mastnejšie tak je lepšie si ho opláchnuť, no ak takýto problém nemáte, výsledok je oveľa výraznejší keď sa elixír neoplachuje.

Hodnotenie po kratšej dobe používania:
– šampón klasika, nie je „extra špeci“
– kondicionér, pomáha pri rozčesávaní, efekt po použití je okamžitý, vlasy sú hladšie
– krémový elixír, pre mňa zo všetkých najviac TOP, mnoho výhod v jednom produkte, bez oplachovania, funguje ak ako ochrana pri tepelnej úprave vlasov … 

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *