Douglas, zmiešané pocity?! ?

Príchod tejto novej značky na Slovensko ste určite zaregistrovali. Mne sa neskutočne páčila. Ak ste sa ešte priamo nenavštívili predajňu, môžete tak urobiť teraz. Ja som sa tam bola pozrieť a moje pocity boli na konci dňa zmiešané. ? Čo je mi je veľmi ľúto. Prečo? Čítaj ďalej…

Hneď po vstupe do predajne ma oslovila milá asistentka predaja či treba poradiť atď., ja som ju však odmietla nakoľko som sa prišla pozrieť a „niečo“ si kúpiť, ešte som ešte nevedela čo ma osloví. Takže prvý dojem bol celkom dobrý. No potom to postupne prichádzalo. Výstavné pulty boli od šminiek zaprášené a testery boli občas v úplne dezolátnom stave. No povedala som si že na Slovenku to je asi normálne, ľudia ich vedia úplne doničiť. Pri skúšaní presvetľujúcej tyčinky mi z jednej z nich úplne vypadla tuha lebo bola zlomená a pôvodne vrátená naspäť „tak ako padla na zem“ ešte niekomu predo mnou. Dva či tri testery, ktoré som chcela skúsiť chýbali úplne (asi sa niekomu zapáčili až moc), dokonca pri týchto tyčinkách bolo napísané, že sú to ceruzky na riasy?! Anglický názov hovoril že sú to rozjasňujúce tyčinky no preklad a popis nesedel. Opýtala som sa teda čo to vlastne je, a či ej to to čo myslím. Bolo mi povedané že sú to tyčinky na rozjasnenie ako som si myslela, avšak ten chybný nápis si nikto z personálu nevšimol, čo je škoda, lebo síce to možno berieme ako samozrejmosť ale nie každý z môjho okolia anglicky vie.

Prebehla som si jednotlivé pulty so značkami a už som sa motala len pri poslednom NYX a vyberala som si  ešte vecičky na kontúrovanie, keď sme aj s spolu s babami boli oboznámené, že za chvíľu sa zatvára. Na značku ako táto, mi to prišlo trošku … veď utvorte si každá názor, keď máte vybrané už 4 produkty   a nie ste len „window shoper“ tak takéto „požiadanie o opustenie priestoru“ ? môže vo Vás vyvolať rôzne pocity. Áno priznávam treba chodiť skôr, no samé viete že nie vždy nám to povinnosti dovolia.

Pri pokladni som si mala možnosť vybaviť zákaznícku kartičku (10% zľava v deň narodenín; z každých 200 eur nákupu dostávate 10 eur voucher; po vybavení kartičky na najbližší nákup máte 15% zľavu) Takže sa oplatí vybaviť si kartičku pri prvom menšom nákupe, a potom využiť 15% na ďalší nákup v iný deň. Pri pokladni som si zobrala nákup, no môj deň plný nešťastia pokračoval pri východe čo čert nechcel spustil sa alarm.  Dobehla predavačka, pozrela nákup ešte raz, a zistila že čip z paletky nebol deaktivovaný. ?‍♀️

Keďže som sa nejako viac rozpísala, tak recenzia na produkty sa vyskytne až v článku s líčením, no v skratke môžem povedať že som s nimi nadmieru spokojná. Nemôžem na ne povedať ani jedno krivé slovko, no moje zmiešané pocity pramenia práve z pozitívneho hodnotenia produktov, s možno trošku negatívnejším vnímaním situácií, ktoré nastali v predajni. No chápem možno aj predavačky, nie je to „ich  kšeft“ nemajú v ňom obrovskú investíciu ako napríklad majitelia, možno nemajú k platom percento z predaja, možno majú doma malé detičky, na ktoré sa tešili a preto sa ponáhľali. Nech to bolo akokoľvek, o budúcej návšteve ešte uvažujem, no tie produkty za to asi stoja! 

PS: Možno ak navštíviš predajňu v Auparku tak to bude super, ja som bola v Eurovea, no najbližšie plánujem skúsiť radšej Aupark.

Zdieľať:

2 thoughts on “Douglas, zmiešané pocity?! ?

  1. A nevieš prosím ťa ako je to s cenami keď si kúpim NYX b nyxku a keď ten istý produkt v douglase aký je cenový rozdiel? ☺️ ďakujem za odpoveď. Tvoja verná čitateľka Lubka!

    1. Ahoj Lubka 🙂 čoskoro bude aj článok presne o tomto. Mnoho báb mi práve za toto písalo takže sleduj a čakaj 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *