50 odtieňov šedej ? by Chloe

Ako nebyť šedá myška ? aj popri nosení šedých doplnkov?  Vraví sa, že šedá je nestarnúca a nikdy z módy nemiznúca farba. Prečítajte si teda o mojich „naj“ kúskoch, ktoré pri sebe musím mať takmer stále a outfit s nimi nikdy nenudí ;).

Miniatúrny batôžtek na kľúče TRADIZZI + náramok TRADIZZI

Prvé z kúskov mojej „50 shades“ kolekcie obľúbených kúskov sú na Slovensku nováčikovia od značky TRADIZZI. Spolupráca s nimi ma veľmi teší, nakoľko som medzi blogerkami pomerne nová (dá sa povedať, že som priam novorodenec 😀 ). No späť k týmto dvom vecičkám. Batôžtek ej plne funkčný, zips sa nezasekáva, a vnútro je podšité čiernou lesklou látkou, takže žiadne lacné prevedenie. K funkčnosti tejto „peňaženko-kľúčenky“ sa snáď ani nemusím vyjadriť. Veľkosťou je akurát vhodný na pár drobných + nejaké tie naše všakovaké ženské kartičky, ktoré potrebujeme mať pri sebe. Tým pádom, vždy keď idem von, jednoducho si ho vďaka karabínke pripnem na kľúče od auta, domu … hodím doň rúž, doklady, nejaké to euro plus čo sa len dá a nepotrebujem nič viac ;). Náramok taktiež od TRADIZZI, v sivej farbe si môžete vždy zladiť s kľúčenkou a vyzerať tak dokonale v každej chvíli.

TERRANOVA  látkový batoh MEOU + pončo/šatka/deka …

Šedá teplučká šatka z TERRANOVA, jednoduchá, cenovo nenáročná a skvele plniaca účel. Tak by som ju definovala v skratke. V zime sa do nej môžem v škole celá zabaliť, keďže nám nie vždy „ujo školník“ zakúri a naopak v prechodnom období mi stačí ako sveter alebo len niečo čo si prehodíte cez seba aby Vám nebolo ani teplo ani zima.
Batoh v tvare mačky je moja srdcovka. Ramienka súce nie je na foto vidieť, no sú vystlané mäkkou výplňou, a z takej istej „teplákoviny“ ako je batoh, takže keď v ňom mám aj viac vecí netlačí, neťahá a je príjemný. Jediným mínusom, je že je niekedy až moc mäkký. Dostupný je aj v čiernej farbe.

L´Oreal FAUX CILS mascara

Na Slovensku som ju nevidela, aj keď som ju zháňala. Jedna z najlepších ,ak nie priam najlepšia mascara akú  som mala. Ako som ju našla a ako som sa k nej dostala? Letela som na konferenciu EYP do Milána, odkiaľ som sa presunula do Janova (Taliansko). Čo však čert nechcel, nezbalila som si riasenku a ani zubnú kefku. Takže moja prvá cesta historickým mestom viedla do krásnej parfumérie, ktorá je vraj najstaršou v Janove a práve tam som na túto riasenku narazila. Síce stála nemalé peniažky, no jej schopnosti a vlastnosti predbehli moje očakávania.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *