Líčenie – Večerné 🌜 by Douglas

Ako kontúrovať, ako vybrať správne produkty, „baking“ alebo pečenie púdru?! Tieto všetky a ešte mnoho ďalších pojmov, trikov a rád nájdeš v dnešnom líčení s produktami od Douglas 👀. Ako som už spomínala v prvom článku, produkty od nich boli super, takže poďme sa pozrieť čo som si kúpila.

Toto líčenie som zvolila také rýchlejšie a bolo určené len pre článok „ako na to“. Preto som nepoužila podkladovú bázu ani fixačný krém, ktoré za normálnych okolností používam. Takže som hneď skočila na make up ako podklad. Používam penový od Essence, kúpiš v DM. Aplikuj hubkou, pre prirodzený look.

Na kontúrovanie som použila krémovú paletku Meis nanes farby ako vidíš na foto (TMAVÉ odtiene použi na: čelo, spodná časť sánky, obrys nosu, zvýraznenie pod lícnymi kosťami; SVETÉ odtiene použi na: špička nosa, okolie pod očami, čelo, brada), v kombinácii s NYX bright idea rozjasňujúcou tyčinkou (správnu spoznáš tak, že má ako keby perleťové zloženie, používa sa na nos od špičky až po vrchnú časť nanesieš pásik, pozor až keď už máš kontúrovanie hotové, + môžeš trošku z tyčinky použiť na spodnú časť čela medzi obočím, zapracuješ ju buď štetcom, hubkou alebo prstami, krásne ti vybrané časti tváre rozžiari)

Črty tváre doladíš opäť produktom z DM-ky a to pomocou kontúrovacej paletky shape your face essence. Použila som však len tmavý odtieň, na zvýraznenie lícnych kostí na to isté miesto ako pri kontúrovaní (línia pod lícnou kosťou, do stratena ju rozotri pomocou veľkého plochého štetca) + som použila NYX červenú lícenku vo forme vysúvacej tyčinky (na foto som ju však zabudla dať, no stačí jej iba trocha lebo má veľmi silnú pigmentáciu, zapracuješ ju v pohode s hubkou)

Na oči som zvolila tmavé dymové líčenie. Použila som paletku Douglas (vo farbách NUDE), ktorá má mnoho odtieňov, lesklé, matné, tmavé, svetlé … Chcela som pofotiť aj konkrétne farby, no ja som použila asi 7 rôznych. Čo sa týka očí a ich líčenia pri dymovom netreba zabúdať na používanie plochého štetca na nanášanie farby a hrubšieho okrúhleho štetca na rozotretie farby dostratena a prechody. Linka AVON, špirála L´OREAL

Ešte pred líčením očí som naniesla na dokončené líčenie tváre priesvitný púder s minerálmi od NYX zakúpený opäť v Douglas. Nanes  ho na tvár „viac“ budeš vyzerať síce ako keby si mala na tvári múku 😂. Nechaj ho na tvári počas líčenia očí. Táto fáza sa volá baking, alebo aj pečenie púdru. Zmatní lesklé kontúrované miesta, zjednotí farbu a zafixuje líčenie (ak ti opadajú tiene z očí, nezafarbia ti okolie pod očami). Po ukončení líčenia očí opráš nadbytočný púder z tváre štetcom.

A HOTOVO! Už len rúž, ja som použila AVON nové matné rúže od AVON True 💄 , ktoré si môžeš objednať aj vo vzorkách, ja som to tak urobila a z 4 vybraných mi sadli 3 farby, ktoré si môžem bez obáv objednať aj v plnom balení.

Produkty zakúpené v Douglas parfumérii
Paletka Douglas vo farbe NUDE
NYX bright idea (červená Brick red blaze odtieň, bledá Chardonnay)
Púder NYX Studio finishing

(btw. vedeli ste že robia aj svadobné líčenie, líčenie na oslavy, alebo upravujú obočie ako u kozmetičky?)

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *