Skin Up – alebo ako sa značky menia ?

Kto ej tvorcom tejto značky? Ešte ste o nej nepočuli však? Alebo áno? Skin Up je rada kozmetiky značky VERONA. Áno pred pár rokmi by som tomu neverila ani ja ?. Veď predsa Verona bola vždy lacná poľská o ničom. Však v posledných rokoch zbierajú ocenenia po celom svete a zo škaredého káčatka sa stala labuť Veď posúďte samé!

Ako som už naznačila značka VERONA letí míľovými krokmi a zbiera ocenenia jedno za druhým. Skúsila som teda radu Skin Up, ktorá sa už len dizajnom obalov kľudne môže radiť z profesionálnym produktom. Ako prvý produkt som si zvolila micelárnu vodu. Odličuje aj vodeodolný make up, a pleť vyčistí dôkladne. Avšak žiadna z miceláriek, pleťových vôd mi ešte nedokázala odlíčiť pleť bez toho aby som musela hneď potom použiť krém. ? Proste mám asi zvláštnu pleť. Hodnotenie: klasika kľudne ju viem porovnať s vodou napr. Garnieru ?!

Ďalší produkt v našom hľadáčiku bude pleťové sérum. Má tekutejšiu konzistenciu ako väčšina sér. Avšak odlišné je v tom, že má bielu krémovejšiu konzistenciu a je ako keby perleťové. Takže pleť po ňom žiari. Občas ho používam aj ako podklad po make up aby som nemala matný look „porcelánovej bábiky“ Takže hodnotenie: palec hore ? !

Očný krém, tu už je konzistencia tuhšia, fľaštička má mini aplikátor (pumpičku), takže si množstvo pekne viete regulovať podľa potreby. Po aplikácii ma neštípal  a okolie očí pekne chladil, no pomalšie sa vstrebával. Hodnotenie: niekde medzi palcom hore ?  a neutrálom.

Masky na pleť a krk. Každá z nás určite podobnú masku niekedy skúsila. Klasika, je ako keby z tenučkej látky, no je poriadne napustená vitamínmi a kolagénom (samozrejme záleží od konkrétneho typu) Pozitívom pre mňa je, že zasahuje aj na krk (na ktorý sa často zabúda ale pozor dámy! Mnoho z nás starostlivosť o krk zabúda ale vrásky naň nezabúdajú takže nepodceňujte to! Hodnotenie: palec hore (hlave za to, že pretŕča až na oblasť krku)

 

„Objektívne môžem potvrdiť, že som si ani v sne nemyslela, že značka VERONA, ma raz osloví a že s ňou budem aj spokojná. Neviem čo presne stojí za touto zmenou, či nové vedenie, čas … Nech už je to čokoľvek, som milo prekvapená ☺️ (šokovaná) tým, na akú úroveň sa dokázali vypracovať.“

 

Čo si o tejto zmene myslíte Vy? Povedali by ste na prvý pohľad, že produkty na úvodnej foto sú z VERONA kozmetiky?

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *