Si aj ty 🍓🥜 „Nature Addicts“ positive?

Druhý z nápadov na zdravú svačinku. N.A. inak povedané Nature Adicts. Ak aj ty miluješ niečo sladké dobré a nechceš sa prepchávať keksíkmi, čipsami …, tak sleduj čo prišlo na trh.  Lisované ovocie alebo lepšie povedané „ovocný papier“ som prvý krát ochutnala vďaka Európskemu parlamentu mladých, kde sme si  všetci delegáti pripravili národné jedlá, ktoré mohol ochutnať každý (žiaľ si už nepamätám krajinu ktorá nám túto špecialitu ponúkla ☹️ ). Keď som uvidela obdobnú verziu tejto pochutiny vo forme ovocných lisovaných tyčiniek (viď obrázok), veľmi som sa potešila.

Ako prvé som objavila fruit stick, ktoré sú hrubšie a také trošku gumené s výraznou chuťou ovocia (jablko 🍏 🍎, malina). Neskôr som počas návštevy dm-ky objavila tieto fruit stick aj v mixe s orieškami, mandľami a rôznymi semienkami. Najprv som si nebola istá ako chuť ovocia a orieškov bude spolu fungovať, no každý oriešok mal už jemný ovocný podtón, takže sa nebili a chuť bola úžasná.

 

Ak teda už máš večer pri filme potrebu pochrumkávať si niečo, uprednostni radšej niečo takéto, než presolené lupienky, či pop-corn. Uvidíš raz ich ochutnáš a budeš 💋 Nature Adict! – Kupis ich v DM-ke

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *