CURAPROX black is white 🤔

Prednedávnom som na blogu robila súťaž o Curaprox čiernu zubnú pastu a kefku. Dôvod prečo som ju spustila bol ten, že ja sama som nevedela čo si o tejto novinke myslieť a potrebovala som viac názorov 🙄. Čo sa stalo a na čo by ste si mali dávať pozor? Čítajte ďalej.

Je mi ľúto 😩 , že niečo, na čo som sa tak extrémne tešila ma sklamalo. Rozoberme si najprv pastu. Je čierna asi to je to čo mnohých ľudí láka, aby ju skúsilo. Nebudem tvrdiť že v mojom prípade to tak nebolo. Veď predsa sme všetci odmalička zvyknutí na biele pasty. Obsahom tejto pasty sú malé modré „trblietky“, ktoré zvyšujú efekt bielych zubov. Chuť bola mierne mentolová. Vadilo mi však,  a asi to bolo spôsobené tými mini modrými čiastočkami, že niekedy ja po vypláchnutí úst som mala veľmi nepríjemný pieskový pocit. Škrípali mi pod zubami. Viem že aj bežné pasty majú zloženie z mikročastíc, ktoré slúžia na to, aby mechanicky zuby čistili, no po vypláchnutí ten pocit už mať nechce asi nikto z nás.

Druhou kapitolou sú Curaprox kefky. Trošku mi prekážalo, že na kefke nebol uvedený počet štetiniek. Od príchodu značky som vyskúšala takmer všetky, pri tých kefkách, ktoré ich mali najviac som pozorovala, že boli tak husté, že kvôli rovnému zrezaniu, sa do štrbiniek medzi zubami kefka ani len nedostala 😏. A mám pocit, že táto čierna kefka je presne z tých hustoštetinkových, ktoré žiaľ zuby neumyjú.

Výherkyňa súťaže, pani Gabika P. žiaľ tiež nezávisle odo mňa mi napísala, že to čo očakávala od tohto produktu boli iné ako to čo prišlo. Niekomu môže sadnúť niekomu nie, no pri  cene 😵 25 eur za pastu by mala byť doslova perfektná, čo však neviem potvrdiť.

Máte s touto radou Curaprox skúsenosti❓ Sú prosím Vás lepšie než tie moje❓

Zdieľať:

2 thoughts on “CURAPROX black is white 🤔

  1. Vdaka uzasnym zienkam, coskro bude „remake“ clanku a novy clanok o tom ako spravne osetrovat zubky a ako nepozerat na makke kefky staromodne 😉 dakujem zienkam co som si s nimi pisala 😉

  2. Curaprox kefky mi vyhovujú tým, že sú menšie a mäkšie ako iné bežné kefy. Podobné sú napr. aj kefky Sensodyne. Mám teraz tú čiernu pastu Ecodent a tá sa mi zdá dobrá, nemám žiaden pieskový pocit. Pasta chutí ako iné pasty, aj tak pení a či bieli zuby zatiaľ neviem, používam ju krátko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *