Husté vlasy môžeš mať aj ty! 👩

Niektorí z nás sa narodili s prirodzene hustými vlasmi, ktoré im zas niektoré z nás môžeme len tíško závidieť. Je to však pravidlo? Naozaj sa proti tom u nedá nič robiť 😓? A ak tomu ešte v poslednej dobe začneme pozorovať nadmerné vypadávanie vlasov, určite nám to na nálade nepridá. Existuje však viacero riešení, ak teda chceš hustejšie silnejšie vlásky čítaj ďalej! Mne to pomohlo.

V mojom boji za husté vlasy so zvolila 2 taktiky! Vnútornú a vonkajšiu  výživu. Z rôznych článkov som mala naštudované že zázračná látka „chinín“ 🤔 vraj s vypadávaním robí zázraky. Googlila som a narazila som na stránku Origin (prírodná kozmetika). Našla som si vlasovú vodičku s tou zázračnou látkou (chinínom). Pozorovateľné výsledky sa vraj dostavia po cca 4 týždňoch používania, asi som nejaká super rýchla 😅 no dostavili sa už teraz a to mám vodičku 3 týždne. Používam ju po každom umytí vlasov. Vmasírujem si ju ku korienkom a neoplachujem.

VÝSLEDOK: pre porovnanie prikladám aj foto kefy, ktorú som si urobila na začiatku testovania a teraz po cca 2 týždňoch, tu slová netreba je to EVIDENTNÉ. WOW priznám sa nečakala som taký rozdiel 😯.  Jediné  s čím som bojovala, bol taký zvláštny tvrdý pocit vlasov po použití 😑, nepoužívala som totižto masku ani nič iné aby testovanie nebolo ovplyvnené, no na ich stránke nájdete aj kondicionéry, takže určite odporúčam niečo na zjemnenie, no i bez toho ten efekt stojí za ten chvíľkový zvláštny pocit 🙄.

Šampón proti mastným vláskom, som zvolila lebo s tým bojujem už odjakživa. Pení statočne, čo ja ľúbim 😂, žeby som pozorovala tak výraznú zmenu ako pri Chinínej vodičke Bio Syn potvrdiť nemôžem (ju už asi nič neprekoná) no keď si zoberiem do úvahy, že posledné týždne som bola vkuse na slnku a teple tak sa šampón činil, lebo stačilo umývať vlásky každý 2-3 deň 🙂 tak ako v zime, keď sa nám až tak neznečisťujú. Takže požadovaný efekt je dosiahnutý a som spokojná.

Na rôzne špeci zloženia a novinky vo svete krásy proste asi letím ako straka. Slimačí extrakt a značka HELDIVA 🐌. Už som s ním nejaké skúsenosti mala a bola som nadmieru spokojná s účinkom. Tento krát som testovala telové mlieko. Má výraznú a pomerne dosť silnú vôňu, na to že je to telové mlieko. Pri jeho použití som si nemusela dávať ani parfum 🌸 . Stačí sa natrieť a vyraziť, počas nosenia sa uvoľňuje príjemná vôňa, avšak odporúčam ho zrelším žienkam alebo na večerné použitie, práve kvôli výraznej vôni.

 

Článok v ktorom výsledných efekt hovorí sám za seba a moje slová sú úplne zbytočné 😜. Áno taký je dnešný článok, no to mi však nevadí teším sa z toho, že nemusím kupovať naviac krémy proti vráskam z vypadaných vlasov, ako tomu bolo donedávna. Dúfam že som mnohé dámy, ktoré to už dávno vzdali povzbudila skúsiť to ešte raz u mňa to vyšlo . Viac info klik-kuk TU na Chinín Shop! 😊

Zdieľať:

1 thought on “Husté vlasy môžeš mať aj ty! 👩

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *