Suchá pleť a pokožka? Už nie … 🐐

Tak ako technológie tak aj kozmetika letí míľovými krokmi napred, a práve preto keď som po dlhej dobe opäť skúsila koziu 🤔 kozmetiku, nebolo to ako časoch dávnych (v časoch puberty), že produkty ešte mali „tú koziu vôňu“. Ak sa to vôňou dalo vtedy nazvať.

Ako teda vyzerá kozia kozmetika v dnešnej dobe? Voní. Pri jej používaní už nemám strach z toho, že sa niekto opýta „necítite tu niekde koziu farmu?“ Robím si z toho srandu lebo tak to bolo. Testovala som kozmetiku zo stránky  👉Originshop.sk.👈   Na začiatok začneme mydlom, okrem krabičky ktorú vidíte bolo aj zažehlené v plastovej fólii predpokladám, že kvôli tomu aby nezamastilo krabičku. Bolo matnejšie takže je 100% vhodné pre citlivú suchú kožu.

Ruky umyté … môžeme ísť na krém. Ako testovať  krémy na suchú pokožku? Vytlačíte z tuby krém a ak ostáva vo „valčekovom tvare“ pevný, tak to je ON. Takéto krémy treba viac zapracovávať do nechtového okolia a rúk, no ak máte suchú pokožku, ľahko roztierateľné tekuté krémy nie sú pre Vás 🙅 ! Efekt na rukách som testovala ja aj známa, ktorá má extrémne suché ruky viď foto a výsledok nás obe milo prekvapil. Obe dávame 5 z 5-tich bodov. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Balzam na pery ste mohli registrovať už v letnom článku, ako to nespackať v lete. Tam som ho vybrala medzi mojich TOP favoritov, keďže je ako aj krém aj mydlo tejto značky mastnejší, a to poriadne. Používala som ho na dovolenke odolal slanej vode 🌊 a slnku 🌞. Držal sa na perách  a vstrebával sa postupne. Hodnotím ho ako kvalitný balzam, ktorý si rozhodne nemusíte 100x natierať na pery 💋, nezaberie Vám priestor v kabelke pretože ho stačí naniesť ráno ;). Porovnanie pred a po som nevedela pripnúť, pretože som ochorela a vyhodil sa mi „herpík“, takže čakám keď prejde, bude foto žienky moje!

Odporúčanie:

  • Pre dámy so suchou pokožkou

  • Krém na ruky príjemne voní aj 4-5 hodín 🌸

  • Evidentné zmeny po krátkej dobe

  • Ľudské ceny 💶

Zdieľať:

2 thoughts on “Suchá pleť a pokožka? Už nie … 🐐

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *