Máš v obliekaní radšej „klasiku“ 🤔 či, kontrast?

Zrkadlové okuliare. Určite ste už po nejedných pokukovali. No aké si zvoliť⁉️ Farieb je mnoho tak ako aj štýlov a strihov. No fanúšikom mnohých žien, sú toto leto práve tieto s jemným kovovým rámom. Sedia takmer na každej tvári. Ja som ich však testovala aj po stránke odolnosti, všestrannosti

1 Kombinovanie farieb

Strih okuliarov som si vybrala takmer  okamžite. Ostávala „už len“ farba. Okuliare som si objednávala z e-shopu s dámskymi slnečnými okuliarmi. Tento strih nájdeš až v 9-tich farbách. 😵 Áno všetky nerozhodné ženy sa teraz asi chytili za hlavy. No nie je potrebné robiť si vrásky, jeden kúsok stojí približne 15eur  😎  takže dva či tri kúsky Vaša peňaženka prežije. A ako vidíte na fotk mám modré sklá a nosím ich rada zladené k modrej ale aj k úplne iným farbám („look“ oživia).

2  Slaná voda a rám

Rám ani po 8 dňoch intenzívneho kúpania sa v slanej vode a bazéne plnom chlóru nezačal korodovať. Jediné negatívum je to, že rám po okrajových častiach hore na sklách ich prekrýva. A štrbinka medzi dvoma prúžkami  rámov sa čistí ťažšie 🙁.

3  Deformácia rámu

Okuliare mi 3x padli a raz som ich kabelkou pritlačila.  Áno keď testujem tak poriadne 😂 . Sklo po páde nevypadlo ani sa nehýbe, a po pritlačení som ich vedela vrátiť do približne rovnakého tvaru. Rám je komplet kovový takže sa po ohnutí dá upraviť naspäť 👍.

4  Skreslenie okolia

Pri šoférovaní 🚗 mám s mnohými okuliarmi problém. Raz mi vadí hrubý rám, potom skresľujú červenú 🚦  farbu, ktorú potom nevnímam, čo je pri šoférovaní asi najzávažnejší deficit mnohých okuliarov. Často som Však mávala hnedé sklá. Pri modrých som sa špeciálne zamerala nech sú inej než hnedej farby + rám je tenký, takže ich ani nevnímam.

Hodnotenie

– cena ✔️

– farba a jej kombinácia ✔️

– výdrž rámu ✔️

– šoférovanie ✔️

– údržba ❌

 

Pozri si aj ty ďalšie strihy a farby 😎 dámskych slnečných okuliarov v e-shope.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *