Nové značky v hlavnom meste 📿

Doplnkov sú plné obchody 🛍. Ako s a v nich má  žena vyznať?  Je ťažké nájsť správny pomer medzi lacnou bižutériou a drahými doplnkami (možno niekedy až zbytočne 😫) . Či už ide o náramky, náušnice alebo náhrdelníky, našla som miesto, kde ich všetky za rozumný pomer cena/kvalita nájdete pod jednou strechou.

Počas neskorej rannej prechádzky po starom meste, s poriadnym 🍩 v ruke som uvidela ten výklad. Malý obchodík 🏬 na Štúrovej ulici v Bratislave. Nájdete ho jednoducho, je v hoteli 🌷 Tulip House Boutique Hotel a neodolá mu žiadna žena, či už výrazná fashion maniačka alebo skromná slečna, ktorá si nepotrpí na extrémne prehnané „čačky-mačky“ . Nebudem behať okolo horúcej kaše, hovorím o obchodíku Blogerinas.

V minulosti sa zameriavali na značku 😍 Cruciani náramkov. ÁNO poznáme ich takmer všetky. Čipkované náramky, ktoré prežijú sprchu, more, slnko … takmer všetko. No teraz sa rozhodli priniesť nám na naše malé Slovensko VIAC  kvalitných doplnkov. Či už ide o decentné hodinky ⏱ nemeckej značky QUDO, náramky najrýchlejšie expandujúcej značky Chrysalis 🦋 so Swarovski 💎 kryštálikmi /polodrahokamami, alebo ide o jemnú značku Mariesy, ktorej logo znázorňuje vážka, ktorá aj vo mne evokuje jemnosť a krehkosť, tak ako ich produkty.

Príchod týchto značiek sprevádzala aj príjemná tlačová konferencia, kde nám boli značky predstavené. Jednou z nich, ktorá možno nespadá do konceptu doplnkov je kefa Tangle Angel 👼. Je zaujímavá svojim antibakteriálnym a antistatickým účinkom. No a  v neposednom rade aj svojim dizajnom, ktorý okamžite padol do očka 👁👁 aj Twiinskám.

A keďže nás ženy poznám, sme zvedavé, rady objavujeme nové vecičky, tak som Vám zámerne nepredstavila všetky značky, môžete ich prebádať na e-shope Blogerinas 💋

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *