Horúca 🔥 novinka od J&J

Tento rok prišla značka Johnson & Johnson  s novinkami  vhodnými pre všetky vekové kategórie 👩‍👩‍👧. Jeden článok o tom ako sa značky menia som na blogu venovala značke Skin Up. Tento krát si pozrieme ako značka Johnson & Johnson prešla dlhou cestou od pôvodného zamerania s na výhradne detskú 👶 kozmetiku až po dnešné novinky Bebe YOUNG a MORE.

Vďaka prístupnej cene sa produkty rýchlo dostávajú do rôznych drogérií pomerne rýchlo. Koncept kozmetiky nie len pre deti, bol rozdelený na 2 skupiny žien. Dievčatá a slečny v puberte 👧 , pre ktoré bola vytvorená značka Bebe YOUNG care 🌺. Z tejto rady sa mi dostali do rúk 2 produkty. Prvým bola vodička na čistenie čiernych bodiek. Pri týchto produktoch treba brať ohľad na to, ako majú fungovať 👆. Ich úlohou je stiahnuť póry a tak eliminovať čierne bodky, takže ak pociťujete jemné pnutie pokožky po použití, nie je to negatívum ale dôkaz funkčnosti.

Druhým produktom rady YOUNG je 2 zložkový odličovač 👁👁 💋. Odlíčite ním vodeodolné i klasické líčenie. Pred použitím je potrebné ho pretrepať aby sa obe zložky uvoľnili v rovnakom pomere.

Pre vyššiu vekovú kategóriu 👩 bola vytvorená rada Bebe MORE.  Ponúka rôzne krémy, čistiace vody, mlieka. Mala som možnosť vyskúšať si čistiacu vodičku na oči a tvár s jemnou vôňou 🌸. Jemnou vôňou disponovali všetky z produktov. Pri ich používaní som nepociťovala žiadne pálenie alebo podráždenie pokožky, moja skúsenosť je teda pozitívna a  produktom dávam zelenú 🚦 .

Zdieľať:

1 thought on “Horúca 🔥 novinka od J&J

  1. Bebe Young Care nie je vôbec novinkou. Ich balzám na pery som používala ešte počas strednej školy, čo bolo tak 10 rokov dozadu, ale teším sa, že sa postupne dostáva táto rada aj k nám, hoci teraz by som už potrebovala tú líniu Bebe More 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *