Mermaids 🧜‍♀️ fever forever by Elnino

Leto sa pomaly blíži ku koncu, no ešte kým sú dni krásne slnečné treba si ich užívať plnými dúškami. Inšpiráciou pre dnešné líčenie je tématika morskej panny. Farby ako zelená, modrá či fialová? Keď som si predstavila túto kombináciu farieb, poviem Vám nebolo mi všetko jedno 😅.  Tieto farby sa bojí používať väčšina žien, no tieto obavy vznikli aj v mojom prípade práve z používania nesprávne pigmentujúcich tieňov, malej paletky farieb 😣…

 

 

Pri dnešnom líčení som si zvolila pomocníkov zo stránky Elnino.sk  Ako teda zvládnuť líčenie aj s náročnejšími farebnými odtieňmi a nespackať to❓ Ako prvé si treba zvoliť správnu paletku s čo najširšou škálou farieb, aby ste ich mohli dopĺňať, miešať, prepájať. Pigmentácia, teda intenzita zafarbenia je samozrejmosťou. V prípade MERMAIDS FOREVER 🧜‍♀️ paletky je zaujímavé to, že na prvý pohľad tiene pôsobia  zrnito 😧,  po aplikácii sa zjednotia a majú metalický odlesk, takže sa zapracovávajú s ľahkosťou 🤗.  Po aplikácii na očné viečka sa dali pekne prelínať z jednej farby do druhej. Používanie teda zvládne aj začiatočník. Odporúčam však použiť štetec, nie hubkový aplikátor 👆.

 

 

Hlavným prvkom pri líčení boli oči 👁👁. Po nanesení očných tieňov MERMAIDS FOREVER 🧜‍♀️ sme aplikovali tekutú linku, samozrejme každá morská panna ju potrebuje vodeodolnú! Aplikátor linky bol tvrdý a farba v ňom nebola nasiaknutá ako pri štetcových aplikátoroch, asi jediné mínus, vydrží však celý deň.  Na vodeodolnosť  sme sa zamerali aj pri špirále MAYBELLINE.  Jej štetinka bola gumená (praktické pri prečistení kefky, na čo si ja potrpím vždy 😎 ), jej tvarovanie výrazne uľahčilo nanášanie. Pre dotvorenie looku sme použili Blush stick na líčka, s jemnými perleťovými zrnkami a ružovo-oranžovou farbou rozjasnili líčka ☺️, farba sa nanáša okamžite. Na túto vlastnosť  si treba pri týchto tyčinkách dávať pozor 👆, niektoré sa totižto ťažko nanášajú a zbytočne zaťažujú pokožku.

 

 

Rúž som zvolila oranžový 💋. Nechcela som nechať všetko v decentných tónoch a zaumienila som si líčenie trošku „rozbiť“. Rúž MR London amazing bol oranžovej farby, pigmentáciu mal jemnejšiu, čo však pri tomto odtieni vnímam ako pozitívum keďže ide  o výraznú oranžovú farbu.  Vyskúšali sme však aj decentnejšiu farbu, od Dermacol 16h lip colour 🕛. Môžete zhodnotiť, ktorá z nich funguje lepšie!

 

 

Zoznam použitých produktov

Rúž 💄  MAKEUP REVOLUTION LONDON AMAZING  

Očné tiene 👁👁 MAKEUP REVOLUTION LONDON ULTRA EYESHADOWS PALETTE MERMAIDS FOREVER 

Lícenka v tyčinke ☺️  MAKEUP REVOLUTION LONDON THE ONE BLUSH STICK 

Tekutá očná linka 👁👁  MAKEUP REVOLUTION LONDON LIQUID EYELINER 

Riasenka 👁👁  MAYBELLINE LASH SENSATIONAL   

 

 

FOTO model: SimonaForroova 💋📸

Zdieľať:

1 thought on “Mermaids 🧜‍♀️ fever forever by Elnino

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *