Okuliare „for the faces of all shapes“ 😍

Často počúvam okolie, ženy, dievčatá (a v minulosti aj samú seba), hovoriť „mne sa okuliare 😫 nehodia“, alebo  „mám zvláštny typ tváre, okuliare mi nepasujú 😢“ a podobné . Prednedávnom však prišli na slovenský trh nové „slnečné škulky“ 😲.  Začalo ich nosiť mnoho žien získali si veľkú obľubu, ktorá pretrváva a neustále rastie 📈. Čo to je za okuliare a prečo si získali srdcia toľkých žien?

 

 

Vyskúšala som ich aj ja, vyskúšala si  ich aj moja foto modelka Simi 💋, skúšalo ich ďalších 6️⃣  žien všetky sme sa jednohlasne zhodli, že okuliare naozaj pasujú takmer na každý typ tváre 👍. Majú jemný rám, ktorý vďaka netradičnému dizajnu zasahuje aj do skiel. Tým hlavným pilierom, na ktorom sú okuliare postavené a vďaka čomu pasujú takmer všetkým žienkam, je práve tvar sklíčok pripomínajúci slzu/kvapku 💧. Tvár rozžiaria a vytvárajú taký mačací look 🐱.

 

Ďalšou výhodou je zrkadlový look. Nikto nevidí kam pokukujeme 😅! A môžete byť úplne inkognito!  Farbu okuliarov si môžete navoliť zo širokej paletky ponúkaných modelov slnečných okuliarov, presne podľa Vášho štýlu, chuti a nálady.

 

Máš ich už aj ty 😎 ? Ak nie a chceš ich aj s darčekom tak si pozri aj iné farby v e-shope plnom slnečných okuliarov 💋

 

FOTO model: SimonaForroova 💋📸

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *