Leto v apríli ?

Leto sa už neodvratne blíži, dokonca niektoré slnečné ☀️ dni by sa už dali vyhlásiť za letné. Takže je dnešok tým pravým dňom pre článok o letných prvkoch. Neviem ako vy ale pri pohľade na fotky počujem v pozadí šum mora a cítim jeho vôňu. Piesok lepiaci sa na nohy. Jemný plážový vetrík vo vlasoch.

Sandálky s veľkými kryštálmi som si dovliekla domov až z Malorky. Pokukávala som po nich v každom malom butiku pri pláži až som v jeden večer neodolala a musela si ich kúpiť veď predsa potrebujem jeden suvenír aj pre seba!

Vonné vrecúško s vôňou mora, ktoré odštartovalo moju letnú náladu som si objavila v aprílovom U-BOX beauty boxe, ktorý bol ladený do témy cestovanie.

Náramky Cruciani

Jediné náramky, ktoré nosím v lete. Odolávajú slanej vode, slnku, piesku niekedy z nich mám pocit, že sú šité titánovou niťou. (Niektoré z lurexových kolekcií tak naozaj vyzerajú a krásne sa lesknú) Keďže nereagujú so slanou vodou ako mnohé kovové bižu náramky, sú mojím favoritom NO. 1. Zoženiete ich buď na stránke TU alebo v kamennej predajni na Štúrovej ulici v BA.

Teraz prichádza na radu U-BOX trojka produktov z aprílovej edície tohto beauty boxu. Očné tiene REVERS s farbou pripomínajúcou more, matný lak na nechty. Jeden z TOP produktov, v tento mesiac. Matné prvky letia takže lak bol skvelou voľbou. Už teraz sa teším čo vymyslia na ďalší mesiac. A do tretice všetko dobré gumičky, taktiež z edície „používam pri ?  mori “, lebo ich slaná voda nevyťahá a nezničí.

Nivea je klasika. Asi prvý z produktov, s ktorými Nivea prerazila na trhu a doteraz je nosným pilierom je tento klasický krém. I keď tento konkrétne nie je v pôvodnej krabičke, no je z rozprávkovej edície.

Zoom ?  na matný lak

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *