Najkrajšie 👗 celebrít z odovzdávania EMMY

Každá žena má aspoň 1 kúsok spoločenských šiat vo svojom šatníku. Aké róby vytiahli zo svojich šatníkov celbrity na odovzdávanie ocenení EMMY 👀 ? Išlo o 69. ročník (no predstavím Vám róby aj z iných rokov) a môžem Vám povdať, niektoré róby boli krásne a neviem ich pustiť z hlavy 😍 . Avšak v niektorých extrémnych prípadoch boli niektoré zo šiat nekomentovateľné 😪 a vôbec mi nesadli. Kto teda bol IN a kto OUT?

 

#OUT 🙄

 

Nikdy som nebola fanúšikom tých klasických dizajnérskych outfitov, ktoré boli vytvorené len preto, aby boli iné a ich vzhľad mi príde „nasilu iný“ 😒. Tento prípad nastal podľa mňa v prípade Gwen a Kerry. Prvé šaty od Chanel na Sarah sú príliš svadobné a podľa mňa sa na odovzdávanie ocenení nehodí. V týchto troch prípadoch teda musím dať veľký palec dole.

#IN 😍

Potom tu máme aj hviezdičky ⭐️, ktoré ma naopak milo prekvapili a ich vzhľad bol primeraný udalosti, dostatočne zaujímavý, inovatívny ale v tom dobrom slova zmysle. Kto boli a prečo? Krásnym kúskom, možno trošku moc klasickým sú červené/vínové šaty od módneho domu Dior na Heidi ☺️, ktoré sú oživené zaujímavým živôtikom a rozparkom, ktorý z nich robí šaty lákajúce pohľad. Sarah má oblečené šaty od Prady. Pripomínajú mi les, sú krásne a decentné i napriek odvážnemu výstrihu, ktorý si však Sarah môže rozhodne dovoliť. Palec hore v mojom prípade ide aj pre Kerry, i keď flitre treba nosiť veľmi opatrne ona to zvládla na jedničku.

Kto však má môj úplný 👌TOP OBDIV👌 sú dievčatá, ktoré sa dostali aj na titulnú fotku tohto článku. V mojom malom prehľade ich dávam na prvé miesto!

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *