Novodobé týranie detí 😳? Modriny však nemajú

„Keď sa rodičia snažia žiť cez svoje vlastné deti, kradnú tak svojim potomkom právo objavovať veci samostatne. Dievčatá potom nevedia, kto vlastne sú, ale vedia, čo z nich chcú mať ich rodičia,“ povedal detský psychológ Gregory Jantz.

 

Mať všetko umelé, znamená „byť krásna“ ☝️

V dievčatách sa už od malička stráca pochopenie pre prirodzenú krásu. Každý víkend sú na súťažiach líčené profesionálmi, do jemných detských vláskov majú pripevnené ťažké veľké príčesky. Dokonca ani vypadnutý zúbok u „starších“ dievčat nie je na väčšine súťaží povolený, preto sú mamičky ochotné dať aj tisícky za 👄 krásny umelý chrup. POZOR tu to nekončí. Pokožku im umelo opaľujú rôznymi chemickými prípravkami 😪.

Prísna drezúra a režim, výkon na 150%

Modriny nie sú prípustné, takže ani hranie vonku, behanie a šantenie s deťmi od susedou nie je dovolené. Každý deň cez týždeň si treba prejsť všetky choreografie, skočiť na hodinu tanca, spevu, gymnastiky 😣… Keďže cez týždeň sa na súťaže pripravuje a cez víkend sa súťaže konajú, na miesto pre oddych čas neostáva.

 

Nikto sa ťa na nič nepýtal 😶

Množstvo dievčat ,ktoré už vyrástli a momentálne si zakladajú svoje rodiny, priznalo, že by to čo zažili v detstve nikdy svojim deťom neurobili. Pretože napriek tomu, že dieťa súťažiť nechce, nemá sa ako vzoprieť matke odhodlanej „mať z dcérky 👑 Miss Amerika“. (viď video nižšie! ako matka zavrela dcéru samú do miestnosti 😡)

Nenávisť, stres, ohováranie 😠, osočovanie … vražda

Nenávisť a nevraživosť medzi matkami často prerastá aj medzi deti. Často sú súťaže skorumpované 💵, vzniká množstvo klebiet a každý každého ohovára. To ako súťaže negatívne vplývajú na spoločnosť sa v USA prejavilo až vtedy keď otec malej kráľovej krásy našiel jej telo v pivnici ich domu. Malá  JonBenet bola zavraždená uškrteným a rozbitím lepky. Rodičia ju našli mŕtvu 26.decembra.1996 v ich vlastnom dome. Ani to však Ameriku nezastavilo pred súťažami krásy 😔.

🎞🎞🎞 Video ukážka 🎞🎞🎞

 

(v prípade, že sa v angličtine „necítite doma“ prikladám aj stručný popis čo sa vo videu deje nižšie ⬇️ )

0:00 – 1:00
Dievčatku niekto povedal, že „bola krásna počas vystupovania“ ju to však urazilo a chytila hysterický záchvat, pretože ona tvrdí, že „ona je VŽDY krásna“ a teda nie len vtedy počas vystúpenia!

1:00 – 2:30
Trénerka choreografií poprosila mamičku s dievčatkom aby opustili miestnosť, keďže sa malej nechcelo trénovať a vyrušovala ostatné dievčatká. Matka ju teda vzala von opýtala sa jej prečo jej to robí. Zatvorila ju do prázdnej miestnosti a dvere držala. Poprosila štáb aby jej povedali keď uplynú 3 minúty a potom dievčatko pustí. Najsmutnejšie je ako sa malá snažila prstíkmi pretlačiť pod dverami!

2:30 – 4:20
Manželský pár mal pre svoju dcérku pripravené vystúpenie s kozliatkom. To sa však v miestnosti pre prípravu súťažiacich vyšpinilo, čo pohoršilo ostatné mamičky, ktoré požiadali aby hromádka bola odstránená manželským párom. Zvyšok je asi tona nadávok od mamičky súťažiacej s kozičkou a následné zhrozenie okolím z jej výstupu pred deťmi, do ktorého zatiahla aj svoju dcérku, ktorej tlačila do hlavy svoj nenávistný názor ako všetci kolo nich sú len odpad.

 

Pokiaľ s takýmto zaobchádzaním s deťmi nesúhlasíte, vyjadrite svoj názor zdieľaním článku a komentárom nižšie.

Výhercom sútaže o Ovocnickov je Veronika Polievková poprosím zaslať adresu na kontakt.misschloe@gmail.com 🥂🍾

Zdieľať:

3 thoughts on “Novodobé týranie detí 😳? Modriny však nemajú

  1. K tomu uz nie je ani co dodat.Niekedy rozmyslam ci su ludia tak prosty a zakomplexovany ,ze nemaju stipku zdraveho usudku , co plati aj v tomto pripade. A nutit dieta k niecomu , ved kazde dieta si vyberiere nieco svoje co bude chciet a rodic ho moze nasmerovat a nie nutit do veci co chcel on a neurobil.

  2. Preboha, čo by som ja dala za to, keby sa mne moji rodičia takto venovali:( Nikdy som nebola na žiadnom krúžku, na tanečnej, na gymnastike alebo na súťaži a odmalička mi hovorili aká som škaredá, nemehlo a nikdy zo mňa nič nebude. Oblečenie som nosila iba po bratovi. Ja by som napríklad chcela mať takéto detstvo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *