8 trikov s detským púdrom 👶, ktoré uľahčia tvoj život

 

#1 Náhrada suchého šampónu  🤗

Keďže púder absorbuje mastnotu, dá sa použiť ako náhrada suchého šampónu. Stačí si ním poprášiť vlasy a uterákom poriadne pošúchať. Nesmiete to však prehnať, pretože jeho prílišné množstvo zapríčiní bielu „šedivú“ farbu.

#2  Predĺži a zhustí riasy 👁👁

Medzi nanášaním vrstiev riasenky si vatovou tyčinkou nanesiete malé množstvo púdru na riasy a opäť ich pretriete maskarou. Riasy budú hustejšie a dlhšie.

#3 Nemusíš si kupovať matné rúže 💄

Po aplikácii klasického rúžu si stačí pomocou prstu jemne vklepkať púder na pery. Rúž urobí matným a trvácnejším.

 

#4 Redukuje lesklú pleť 😲

Na miesta, kde sa Vaša pleť najčastejšie počas dňa leskne si počas ranného líčenia naneste štipku detského púdru. Make-up zafixuje a zabráni tomu, že sa Vaša pleť počas dňa začne lesknúť.

#5 Zbav sa mokrých fľakov na oblečení 😜

Niekedy nás od nosenia farebných tričiek a topov, odradí nepríjemný efekt mokrých miest v oblasti podpazušia. Keďže púder absorbuje vlhkosť, stačí ho ráno po aplikácii deodorantu  naniesť a počas dňa mokré fľaky eliminuje.

 

#6 Zbaví ťa piesku pri návšteve pláže ⛱

Pri mori nás  trápi piesok takmer všade. Nepríjemne sa lepí a všade nás škrabe, šteklí …. Ak máš podobný problém stačí rozprášiť púder na miesta s pieskom a ten po jemnom oprášení okamžite odpadne.

#7 Osvieži tvoje topánočky 👢

Detský púder má príjemnú vôňu a zabraňuje nadmernému poteniu v topánkach. Špeciálne v zime, keď máme často čižmičky, v ktorých naše nohy nemôžu dýchať a potia sa oveľa viac.

 

#8 tesné rifle – nikdy viac 👖

Už nemusí š po byte behať skackať, pretože tie rifle, ktoré si skúpila nemali v tvojej veľkosti no i tak si ich v šatníku jednoducho musela mať! Stačí si púder naniesť na nohy a do riflí sa dostaneš  „ako nič“.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *