1. rande nemusí byť len trápna chvíľa ticha 😐

Poznáš to  určite aj ty. Si vonku s niekým kto sa ti už dlhšie páči. Postupne prechádzate všetky „základnými“ témami  ako vaše hobby, veci ktoré máte radi a ktoré naopak neznášate. Večer ide ako po masle. Bavíš  sa ty aj on. Zrazu však príde tá trápna a nekonečná chvíľka ticha 😐😐.  Dnes ti prinášam zopár nápadov ako sa tejto trápnej chvíle zbaviť a doslova ju zmiesť zo stola.

 

Nadhoď tému o TOP 3 veciach, ktoré chceš urobiť pred tým ako tomuto svetu povieš naveky zbohom. Zisti ktoré veci/činnosti sú v jeho TOP 3-ke (možno máte niektoré spoločné) .  Táto rada je radou and zlato. Pretože môžete začať plánovať ako si tieto svoje TOP sny splníte spolu. 🤗

 

Čo bola najodvážnejšia vec ,akú si kedy urobil?  😲 Táto otázka je zaručeným spínačom na rozbehnutie konverzácie, keďže vám obom pomôže poštekliť si ego a tým odbúrať prvotné príznaky hanblivosti.

Opýtaj sa ho, čo ho na jeho práci baví najviac. Odpoveď ti povie oveľa viac než keď sa ho stroho opýtaš čo robí.

 

Na čom si sa naposledy smial tak, že ti až tiekli slzy 😂? Témy s príbehmi  sú vždy plné zaujímavých dodatočných otázok a odpovedí, ktoré konverzáciu dokážu doviesť poriadne ďaleko.

 

Najvtipnejšia príhoda z tvojho detstva je keď si  😄 …… A nechaj ho pokračovať vo vete. Túto otázku môžeme kľukne nominovať ako najlepší lámač ľadov, pretože je vtipná a všetko čo si poviete sa stalo dávno v minulosti, takže aj keď sú príhody vtipné a možno aj trápne nie je ťažké si ich povedať a náladu zaručene odľahčia.

Na čo sa v najbližšej dobe tešíš? Ak k tejto otázke pridáš milý úsmev, je možné že si čoskoro dohodnete ja druhé rande.

 

Tieto rady som síce písala v štýle „prvé rande“, no odporúčam používať ich pri rôznych situáciách ☝️ s tou povestnou „chvíľou ticha“. Tematiku pravého rande som si vybrala, nakoľko je asi najviac spoločnosťou vnímaná a dokonca sa o nej aj spieva: Michal David – Pijeme Colu (kúsok nostalgie nižšie 😋)

 

 

+ vyhlásenie výhercu poslednej súťaže „uhádni farbu“ je Martina Galikova 😇 poprosím zaslať správu na FB stránku

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *