Prísnemu testu som podrobila značku 🤔 PRIODY. Obstáli, alebo nie?

Testom tento krát prešla značka PRIODY. Konkrétne nočný krém a sérum. Značku som spoznala vďaka U-BOXU 🎁 (beauty box). Ak ste si ich kupovali mohli ste otestovať revitalizačnú masku na oči, ktorá príjemne chladí, vyživuje a zábal na nôžky. Na základe pozitívnej skúsenosti s týmito dvoma produktami som sa rozhodla posvietiť si na nich viac. Sú naozaj takí super ako som si myslela⁉️ Viac v článku …

Poďme sa pozrieť najprv na Hyalurónové sérum s extraktom z uhorky a Aloe. Podľa návodu sa sérum aplikuje ráno a večer. Pre mňa, sa stala aplikácia séra ráno novou šálkou kávy ☕. Zloženie je gélové, príjemne chladí a prebudilo ma každé ráno na 120%. Túto vlastnosť „ranného budíka“ v návode nenájdete no pre mňa je to jednou z TOP vlastností.

Čo sa týka vyživovania pleti, sérum funguje presne tak ako sa od neho očakávalo z mojej strany, no pre mňa najväčšou zmenou bola vyhľadenejšia a pružnejšia pleť. Výťažok z aloe vera pekne zahojil všetky ranky po predchádzajúcom akné.

Nočný 🌛  krém so slimačím extraktom🐌 Áno znie to zvláštne, no krém nie je parfumovaný, čo určite vyhovuje dámam, ktoré sú na tieto záležitosti citlivejšie. Používala som ho v kombinácii s vyššie opísaným sérom, ktoré spolu zapôsobili na celkové rozžiarenie pleti, avšak pre mňa najlepším efektom, ktorý ocení určite každá žena, je eliminácia akné a zjednotenie pleti.

Moje testovanie v skratke? Ranné prebudenie a osvieženie so sérom, líčenie, práca, príchod domov, odlíčenie micelárkou, aplikácia séra a očnej masky, odľahčenie pleti a pred spánkom ešte šup tam nočný krémik. Každodenný rituál si už bez týchto mojich dvoch BFF, neviem predstaviť. ÁNO som na nich závislá 😕

 

Produkty sú vysoko návykové, takže ak ťa zaujali, môžeš kliknúť na ➡️ PRIODY ⬅️ ale opatrne, lebo sa staneš aj ty závislou! + pre Vás mám exkluzívny zľavový kód MISSCHLOE33 po uplatnení kódu máte 33% ZĽAVU ☺️ na celý nákup v e-shope.

Zdieľať:

4 thoughts on “Prísnemu testu som podrobila značku 🤔 PRIODY. Obstáli, alebo nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *