Deň plný rozmaznávania 💆, v rukách profesionálov. ÁNO prosííím!

Obchodné centrum v meste Martin prišlo so skvelým nápadom! Ako viem, že si svoje zákazníčky váži a nie sú mu ľahostajné? Poďte sa so mnou pozrieť na ich skvelý nápad, ktorý by im mohli závidieť mnohé bratislavské obchodné centrá 🤔, ktoré však nič podobné nerobia a pokiaľ dobre viem ani nerobili. Príjemne sa usaďte a ak ste z okolia Martina, zbystrite pozornosť ešte viac ☺️!

Musím sa priznať, že miestnym dámam tak trošku aj tíško „závidím“ 😲. Nebudem vás však už naťahovať. Čo si to teda na nás vymysleli v tom TULIP centre 🌷? ZMENÁREŇ! Áno, presne ako pre pár rokmi v televízii, keď sme sledovali ako sa z bežných žienok, stali vďaka rukám profesionálov Dámy s veľkým D 👩.

Kto všetko za týmto projektom stojí a kto sa postará o poriadnu dávku rozmazávania 💆? V prvom rade je to TULIP centrum, ktorému pomáhajú dvaja partneri a to FAnn Parfumérie 🌺 a kaderníctvo Klier 💇. Celý projekt mi tak trošku pripomína ľudské telo. Áno, možno som zvláštna, no my blogeri máme fakt zvláštne asociácie. Takže ako som to myslela? Partneri projektu sú jeho telom, no každé telo potrebuje dušu a hybnú energiu, ktorou je jednoznačne Pali Ciesar. Profesionálny vizážista a kozmetický poradca.

Ako vyzeralo prvé kolo Zmenárne? Koľko ich ešte bude ako sa dá zapojiť 😍?

Keďže viem, že ste už určite nedočkavé, prikladám video z priebehu prvej zmenárne. Bude ich spolu 8 a už tri z nich prebehli na 1-ničku. Ako sa teda zapojiť? Odpoveď nájdete pod videom 😊! Čo vyhráte? Účes a kompletnú starostlivosť o vlásky od kaderníctva Klier, líčenie a kozmetické poradenstvo 💄 💋 (aj s produktmi REVLON dekoratívna kozmetika, s ktorou Pali počas premeny pracoval a CREMORLAB kozmetika s obsahom minerálnej vody, získavanej až z hĺbky 1100m pod povrchom! Mňa špeciálne zaujala kyslíková maska, dievčatá tú musíte mať 😍), ktoré zakúpite exkluzívne vo FAnn Parfumérie + 200 eur na nákup outfitu v OC TULIP 🌷.

🎞🎞🎞 Ako dopadla prvá premena? 🎞🎞🎞

 

Takto si svoj deň užila p. Katka. Prvý výherca módnej zmenárne.#KlierSK FAnn parfumérie ➡💄👗👠🎁🛒✨💇💆Chcete zažiť aj vy takýto deň? Zapojte sa do súťaže –> https://goo.gl/zkQhcG#JesennaSutazTulip #PestraJesenTulip

Posted by obchodné centrum TULIP on 18. október 2017

 

☝️☝️☝️Ako sa zapojiť ☝️☝️☝️
Do súťaže bude zaradený každý účastník, ktorý v čase trvania súťaže pri nákupe v hodnote minimálne 10,- EUR v akejkoľvek prevádzke nachádzajúcej sa v obchodnom centre Tulip Martin, adresa: Pltníky 2, Martin (ďalej len „OC Tulip“) vhodí platný kupón, ako je definovaný nižšie, do žrebovacej urny, umiestnenej na viditeľnom mieste na pasáži v OC Tulip. Do žrebovania o ceny budú zaradené iba kompletne, riadne a správne vyplnené kupóny, ktoré budú obsahovať okrem údajov účastníka (meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo, e-mailová adresa a podpis účastníka) aj názov predajne OC Tulip, v ktorej bol počas trvania súťaže vystavený pokladničný blok a číslo tohto pokladničného bloku s nominálnou hodnotou minimálne 10,- EUR. Vyplnené kupóny je potrebné nechať označiť pečiatkou predajne. Súťaž končí 30.11.2017 o 16. hod. Žrebovanie výhry 200,-€ sa uskutoční 6.10.., 13.10., 20.10., 27.10., 3.11., 10.11., 17.11. a 24.11. 2017 vždy o 15.hod. na základe náhodného zlosovania. Meno výhercu bude vždy hneď po žrebovaní oznámené na internetovej stránke www.tulip.sk a na facebooku https://www.facebook.com/obchodne centrum TULIP/.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *