PINK dress ? Neuveríte odkiaľ ich mám!

Podľa mňa už mnohé tušíte pôvod týchto ľahučkých ružových šiat. Pravdepodobne typujete Aliexpress, Ebay, Zaful… Odkiaľ teda sú a s ktorými z týchto stránok mám skúsenosť?

Z vyššie vymenovaných stránok mám doteraz skúsenosti len s Aliexpressom a Ebayom. Bohatšie skúsenosti mám konkrétne s Ali a už je aj jasné odkiaľ ich mám. Dlhú dobu som však váhala či vôbec niečo cez tieto stránky kupovať.

Za tých pár rokov sa mi už stalo všetko čoho som sa bála na začiatku. Niektoré vecičky mi neprišli, prepásla som dobu pokiaľ to viete reklamovať, balíčky sa zatúlali do Argentíny a dorazili po 6 mesiacoch, došli zásielky s obsahom, ktorý sa ale že vôbec na ilustračné foto nepodobal. To však nebol prípad týchto šiat s volánikom ? (došli ešte krajšie než som si ich predstavovala, takže k nim pribudli ešte rovnaké len v dvoch iných farbách, a to červená a béžová)

Červené lodičky CAT WALK ? sú čerešničkou na torte! Predĺžia nohy, takže ich máte „až po zem“. Tvoria ich 2 farby, červená a ružová, takže ich viem nosiť k obom šatám.

Ako nakupovať na Aliexpress bez rizika, resp. s čo najnižším rizikom? Ktorá zo stránok je lepšia? O tejto téme a podrobnom návode ako si preveriť predávajúcich si už pre vás všetky, zatiaľ neskúsené, pripravujem článok!

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *